Sběrné místo je základ

Zřídit pro obyvatele sběrné místo, kde mohou odevzdávat použité baterie a akumulátory, je základ. Velmi cenné bude, pokud se v obci rozhodnete podpořit třídění baterií vhodnou osvětou a pokusíte se do něj zapojit také obyvatele. Aktivní přístup k ochraně životního prostředí, kam třídění odpadů patří, je pro obec dobrou vizitkou. Možností, jak na to, se nabízí celá řada. Novinka od roku 2021 je sběr všech skupin baterií.

Začněte s osvětou

Jestli v obci vydáváte tištěné či online médium jako je například časopis, newsletter, zpravodaj, noviny či radniční listy, pak vám rádi pro publikování poskytneme podkladové informace i hotové články, stejně tak i fotografie či infografiky. Můžeme vám nabídnout i standardizované letáčky a plakáty, které si jednoduše upravíte a doplníte podle svých potřeb. Pro vaše občany vám zdarma poskytneme krabičky ECOCHEESE pro domácí skladování použitých baterií.

Pomůžeme vám s organizací akcí pro občany. Populární jsou například sběrové soutěže nebo akce k Evropskému týdnu recyklace baterií (04.-10.09.2023). Spolupráci jsme připraveni vám ušít na míru. Nejlépe se domluvíme, pokud nám pošlete mail nebo zavoláte.

Články pro tištěná i online média obce

Infografiky a fotografie

Loga

Pozn. Další varianty log vám poskytneme na vyžádání

Plakáty a letáčky