Zajistíme pro vás komplexní servis a to bez ohledu na typ i skupinu baterií.

Spolupráce s KS ECOBAT je tím nejjednodušším způsobem jak docílit plnění svých zákonných povinností. Náš servis poskytujeme pro všechny skupiny baterií. 

Jsme na trhu už více než 20 let a máme zkušenosti, díky kterým vás spolehlivě provedeme všemi procesními, organizačními i legislativními náležitostmi.

S námi máte jistotu nízkých uživatelských poplatků, bezplatného servisu a časově efektivní spolupráce. To, že jste u ECOBATu na dobré adrese, vám může potvrdit více než tisíc výrobců, kteří už nám projevili svou důvěru.

Tradice, zkušenost, individuální přístup

ECOBAT je jediný kolektivní systém, který získal oprávnění od Ministerstva životního prostředí k provozování kolektivního systému pro zpětný odběr všech skupin odpadních baterií v České republice.

Uzavřením Smlouvy o kolektivním plnění pro vás zajistíme komplexní servis včetně zápisu do Seznamu výrobců na Ministerstvu životního prostředí . V případě zájmu vám poskytneme odborné poradenství nejen v oblasti značení baterií, ale i vše potřebné ohledně nového nařízení Evropského parlamentu a Rady EU o bateriích a odpadních bateriích, včetně zákona o výrobcích s ukončenou životností (zákon č. 542/2020 Sb.), který nově definuje veškeré povinnosti spojené s rozšířenou odpovědností výrobců baterií v České republice.

Je to řešení, které hledáte?

Máte-li zájem plnit si legislativní povinnosti prostřednictvím kolektivního systému ECOBAT, jednoduše se zaregistrujte prostřednictvím kontaktního formuláře. Můžete nám také zavolat nebo napsat, rádi se vám budeme věnovat.

Specialista obchodního oddělení
Monika Svobodová
tel.: +420 733 182 188
e-mail: monika.svobodova@ecobat.cz

Připravte si podklady

Pro snadné projednání vašich otázek a potřeb doporučujeme, abyste si připravili tyto informace:

  • skupiny, typy a značky baterií, které uvádíte nebo budete uvádět na trh,
  • očekávané roční množství nebo hmotnost baterií uváděných na trh,
  • typy elektrozařízení nebo dopravních prostředků s bateriemi (pokud se jedná o baterie zabudované či přiložené k elektrozařízením).